Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Серед кращих медиків України є представники Прикарпаття

Медичний “Оскар”: в Україні обрано кращих медиків. Серед них – Олександр Соколюк та Світлана Вінтонюк з Івано-Франківщини

Відбулася чергова щорічна урочиста церемонія вручення Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Нагороджений військовий медик – Олександр Соколюк – директор КНП Яремчанська центральна міська лікарня, капітан медичної служби з позивним «Сокіл», учасник АТО у 2015-2016 рр., у 2022-2023 рр. – командир евакуаційної групи 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

Серед цивільних медиків Орденом Святого Пантелеймона нагороджено Світлану Вінтонюк – лікаря акушер-гінеколога КНП “Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради”, голову первинної профспілкової організації центру, волонтерку.

А також, почесною подякою Ордену Святого Пантелеймона відзначили доцента Івано-Франківського національного медичного університету Івана Мельника.

Орден Святого Пантелеймона – найвища серед медичної спільноти відзнака за самовіддане служіння українському народу, за мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором.

Щиро вітаємо прикарпатських медиків з високими нагородами!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *