Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Україні запрацюють електронні архіви

Па-па, папери! Електронні архіви запрацюють в Україні

Спільно з Міністерство юстиції та Державною архівною службою України презентували пілот проєкту «е-Архів». Тепер документи державних органів влади зберігатимуться в електронних архівах.

Що це змінить:

  • Архівну інформацію відцифрують та внесуть у систему документообігу. Державним даним більше не загрожуватимуть життєві обставини. Це особливо важливо під час війни. Оскільки ворог намагається знищувати цінні для українців папери. Якщо інформацію буде відцифровано, це стане неможливим.
  • Жодних поїздок по державних архівах — щоб отримати доступ, треба лише зайти на сайт. Жодних стосів паперу і загублених папок. Кілька кліків — і працівники Мінʼюсту знайшли необхідну для вас інформацію.

Тестування проєкту проходило в системі ІнфоПлюс. На першому етапі було сформовано та передано окремі електронні документи Міністерства юстиції на зберігання до архіву Мін’юсту та Центрального державного аудіовізуального й електронного архіву.

Надалі проєкт буде масштабовано на всі органи влади, а згодом — і на інші організації.

Цифровізуємо, щоб захистити

Пілотний проєкт реалізовано Міністерство юстиції України разом із Державна архівна служба України, Міністерством цифрової трансформації України, проєктом EU Project Pravo-Justice та іншими партнерами.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *