Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шановні захисники України!

Шановні захисники України!
 
Вітаю Вас із Днем захисника України! Днем створення Української Повстанської Армії, святом українського війська!

Шановні захисники України!
 
Вітаю Вас із Днем захисника України! Днем створення Української Повстанської Армії, святом українського війська!
Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами.
День захисника України – це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.
Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий на ділі повсякчас захищати свою землю, свій народ, свою країну.
Сьогодні все свідоме українство віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляю голову перед тими, хто з честю підтримав високе звання Захисника, і доземно вклоняюсь тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановую міцність духу наших славних предків та пишаюсь хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!
Тож нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму. Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм Святим Омофором український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, оберігала мужніх українських воїнів і їх життя, і щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!
 
Слава Україні! Героям слава!
         
З повагою
голова районної
державної адміністрації                                                                                                    Олександр Кеніз

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *