Щорічний звіт Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Шкрумеляка
В актовій залі школи проходилощорічне звітування адміністрації Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Шкрумелякаперед громадськістю. На звітуванні булиприсутні: адміністраціяшколи директор Тетяна Дикан, голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, селищний голова Михайло Іванюк, вчителі, члени Ради школи та представники громади.
Директор Тетяна Дикан,ознайомила присутніх з підсумками навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІст. у 2013/2014 навчальному році, розповіла про підсумки роботи методичної ради, методичних об’єднань вчителів, про участь учнів школи у турнірах, конкурсах, олімпіадах, про роботу з обдарованими дітьми, про підсумки атестації педагогічних працівників та роботу методичного комплексу „Методичний кабінет – шкільна бібліотека”.
Також під час зустрічі голова райдержадміністрації ознайомився з рядом проблемних питань школи та спільно з громадою були напрацьовані шляхи їх вирішення.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%A1%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%9B%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B8%D0%BD-014.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%A1%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%9B%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B8%D0%BD-020.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%A1%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%9B%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B8%D0%BD-0121.jpg)
Директор Тетяна Дикан,ознайомила присутніх з підсумками навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІст. у 2013/2014 навчальному році, розповіла про підсумки роботи методичної ради, методичних об’єднань вчителів, про участь учнів школи у турнірах, конкурсах, олімпіадах, про роботу з обдарованими дітьми, про підсумки атестації педагогічних працівників та роботу методичного комплексу „Методичний кабінет – шкільна бібліотека”.
Також під час зустрічі голова райдержадміністрації ознайомився з рядом проблемних питань школи та спільно з громадою були напрацьовані шляхи їх вирішення.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%A1%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%9B%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B8%D0%BD-014.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%A1%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%9B%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B8%D0%BD-020.jpg)
0 Коментарі