Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ще дві громади Прикарпаття долучилися до Програми життєстійкості

Найближчим часом в Україні працюватиме уже 95 Центрів життєстійкості!

Це – безбар’єрні, безпечні простори, де кожна людина зможе отримати психосоціальну підтримку.

Такі Центри відкриються у 20 областях, найбільше – у громадах Київської, Івано-Франківської, Чернігівської та Житомирської областей. Перелік нових громад доступний за посиланням: https://bit.ly/49lehP7 .

Як долати страхи, давати раду з дитячими істериками, адаптуватися до нових умов життя і психологічно відновлюватися? У Центрах життєстійкості кожна людина може відвідувати групи підтримки, працювати з психологом. Проте кожна громада може самостійно сформувати низку додаткових послуг: юридичні консультації, допомога із працевлаштуванням тощо.

Кожна територіальна громада України може долучитися до пілотного проєкту і відкрити такий простір для своїх мешканців. Єдина умова участі – виділити та утримувати приміщення.

Держава оплатить роботу фахівців та залучених спеціалістів, закупівлю необхідних матеріалів для проведення занять, а також – за підтримки партнерів World Health Organization Ukraine та UNICEF Ukraine – навчатиме надавачів соціальних послуг.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *