Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірнянській РВА зустрілися з родинами загиблих захисників України

Під керівництвом заступниці голови Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання виїзної робочої групи з сім’ями загиблих воїнів Пасічнянської, Надвірнянської та Переріслянської територіальних громад.
Також до заходу долучилися начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський, радник голови ОВА Володимир Веркалець, учасник бойових дій, начальник управління з питань ветеранської політики Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Примич, керівники та фахівці управлінь з питань соціальної, правової, медичної, ветеранської політики в Надвірнянському районі та представники Надвірнянського РТЦК та СП.

«Хочу подякувати за зустріч. Сьогодні ми зустрічаємося з родинами загиблих захисників. Висловлюю велику повагу та подяку Вам, усім рідним і близьким тих, хто віддав свої життя за Україну», – наголосив Петро Хмельовський.

Зокрема, йшлося про соціальні виплати для членів сімей загиблих воїнів, юридичний захист, отримання ВЛК і УБД, обласні програми підтримки, надання медичних послуг, перетин кордону рідних загиблих воїнів, упорядкування пакетів документів, статусів, тощо.

Начальник районної військової адміністрації Петро Хмельовський повідомив, що при районній державній адміністрації створено відділ ветеранської політики щодо захисту прав військових. Також у територіальних громадах району розпочали роботу відповідальні працівники за цей напрямок.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *