Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі

Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Глобальне потепління, забруднення та вирубка лісів – це далеко не всі проблеми, які постійно обговорюються, адже вони несуть велику загрозу для природи по всій планеті.

У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси та багатства нашого спільного дому.

В час, коли кожен в світі намагається зменшити негативний вплив на навколишнє середовище, українське довкілля потерпає від російської збройної агресії. Заміновані території, масові загибелі тварин та забруднені землі. Всього від 24 лютого 2022 року вже зафіксовано 2364 випадки завдання шкоди довкіллю внаслідок військової агресії рф. Збитки оцінюються в 52,4 млрд доларів США.

Міндовкілля закликає українців за кордоном доєднатися до «живих» ланцюгів проти знищення довкілля російськими окупантами.

Акції до Дня Землі EcoUnity for Ukraine відбудуться 21-23 квітня у великих містах Європи, у США, у Кенії, Японії та навіть Антарктиді. Організатори – UAnimals у партнерстві з Communities Army Of Ukraine та спільнотою KLYCH/Клич.

«Живі ланцюги» під гаслом #StopEcocideUkraine допоможуть привернути увагу всього світу до проблеми знищення довкілля України унаслідок бойових дій. Перелік міст, де буде організована акція: https://t.me/mindovkillia/945

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *