Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Схилімо голови в пам’ять про героїв Крут

Шановні краяни!

Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.

Шановні краяни!

Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.
95 років тому біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з більшовицькою армією. І хоча кожного з цих юних лицарів духу переповнювало бажання жити і творити, вони свідомо йшли на смерть. Жоден з них не зламався, не покинув передових позицій. Молоді звитяжці проявили справжню жертовність та відданість. Власним прикладом вони ствердджували, що український дух незборимий та непохитний.
Сьогодні ми повинні пам’ятати про крутянський подвиг, щоб так само віддано і щиро могти стати на захист національних інтересів України.  Наша пам'ять про Крути – той дзвін , який повинен відгукнутися в серцях святою і щирою любов'ю до рідної держави  і кликати до єдності.
Схилімо наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Віримо, що сьогоднішня молодь й  усі ми в умовах незалежної Української держави достойно витримаємо іспит на побудову демократичної, правової держави ім'я якої – Україна!
Слава героям Крут! Слава Україні!

 

 Голова районної                                                                                        
 державної адміністрації                                                                                  Юрій Касіянчук                                                                                              

     

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *