Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Службове житло отримали 22 сім’ї прикарпатських правоохоронців, які першими вирушили на фронт

Спецпризначенцям та сім’ям поліцейських, які на передовій захищають територіальну цілісність та незалежність України, начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько вручив ключі та сертифікати від нових осель. Про це повідомляють на офіційній сторінці «Фейсбук» Поліції в Івано-Франківській області .

Важливо, що службове житло отримали 22 сім’ї працівників поліції Прикарпаття, з них 13 співробітників, які на війни отримали поранення різних ступенів важкості.

Очільник обласної поліції Сергій Безпалько подякував правоохоронцям за службу та вірність Присязі.

«Безумовно, я із заступниками підходили до цього відбору дуже ретельно. І, дійсно, квартири отримали лише ті працівники, які гідно служать. В першу чергу це ті, хто першими кинувся в бій, як тільки-но прийшла звістка про війну. Це хлопці спецпризначенці, які виявили бажання нести службу у зоні бойових дій. Сьогодні питання виділення житла стоїть на контролі як у Міністерстві внутрішніх справ, так і у керівництва Національної поліції України. І ми надалі будемо роботи все можливе, щоби наші співробітники були забезпечені житловими умовами», – розповів посадовець.

Сім’ї спецпризначенців та поліцейських були зворушені, оскільки збулася їх мрія про власну оселю. Рідні з нетерпінням чекають можливості повідомити про радісну новину бійцям, які несуть службу на фронті.

Під час заходів керівництво поліції Прикарпаття та правоохоронці також хвилиною мовчання згадали загиблих колег – побратимів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *