Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За підтримки голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук упродовж трьох днів Прикарпаттям крокує благодійний тур “Команди А” “Дорога до Перемоги”.

Знані в Україні виконавці, серед яких Ніна Матвієнко, Амадор Лопес, Анна Добриднєва, Ауріка Ротару та Артур Боссо, проводять благодійні концерти у трьох містах нашої області. У п’ятницю та суботу артисти вже виступили в Івано-Франківськ та Калуші. А сьогодні українські пісні лунали для військовослужбовців, родин наших воїнів, жителів і гостей Коломиї.

Як зазначила Світлана Онищук, у час війни кожен долучається до спільної справи – звільнення України від ворога. Захисники та Захисниці боронять нашу землю, благодійники підтримують бійців на передовій, а виконавці своїми піснями лікують душі і серця, зранені війною, і підіймають дух українців.

“На світанку 24 лютого ми чекали теплу весну, а прийшла повномасштабна війна. Кращі сини і дочки України з перших днів вторгнення російських військ взяли до рук зброю і стали на захист рідної землі. Серед захисників – і наша бригада Сил територіальної оборони, яка з початку війни виконує бойові завдання зі звільнення нашої землі, – зауважила очільниця області. – Нашим спільним завданням є підтримка воїнів, щоб якнайшвидше здобути Перемогу!”.

Нагадаємо, що всі зібрані під час концертів кошти будуть спрямовані на допомогу 102-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *