Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Соціальні питання перебувають на постійному контролі влади, – Віталій Федорів

Сьогодні під час щотижневої наради, яку провів т. в. о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів, одним із питань розглянули порядок забезпечення у 2020 році спеціальними засобами для реабілітації осіб, які цього потребують.
Директор департаменту соціальної політики ОДА Володимир Корженьовський доповів про порядок забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, що визначено Законом України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні». Розроблено порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, яким передбачено адресний підхід до забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб зазначених категорій, новий механізм фінансування такого забезпечення за принципом «гроші ходять за людиною», виплату компенсації вартості за самостійно придбані засоби реабілітації.

У 2019 році на забезпечення виконання вищезазначеної бюджетної програми з Державного бюджету виділено асигнувань у сумі понад 68 млн грн, що майже на 27 млн грн більше в порівнянні з 2018 роком. Станом на 1 січня цього року в області забезпечено більше 17 тисяч осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, що на 68,3%. більше у порівнянні з минулим роком.

Віталій Федорів наголосив на необхідності активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо їх прав на соціальне забезпечення. Також посадовець закцентував увагу присутніх керівників структурних підрозділів ОДА та голів РДА щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам освіти та медицини. «Проведена нами робота свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. Наголошую на необхідності дотримання фінансової дисципліни та недопущення порушення Бюджетного кодексу», – зазначив Віталій Федорів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *