Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стартувала Всеукраїнська велоестафета “Спорт для всіх єднає Україну!”

       
   Двадцять   спортсменів у середу зранку стартували в обласному центрі у рамках проведення ІX Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!".
 

       
   Двадцять   спортсменів у середу зранку стартували в обласному центрі у рамках проведення ІX Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!".
 
 "Мета проведення цього велопробігу – пропаганда здорового способу життя серед населення всіх регіонів України та ідея щодо європейської інтеграції. 
 
Велоестафета охоплює всі регіони України. В області пройде за маршрутом м. Івано-Франківськ – смт. Богородчани – м. Надвірна – смт. Делятин – м. Коломия.   12 вересня  2013 р. м. Коломия – м. Снятин – м. Городенка – м. Тлумач – м. Тисмениця – м. Івано- Франківськ. Загальна відстань 240 км.
 
    На майдані Шевченка  велоестафету урочисто зустрічали голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук, керуючий справами районної ради Ігор Писклинець,  перший заступник райдержадміністрації Володимир Калічко, радник голови райдержадміністрації Богдана Ковалюк, начальник відділу сімї, молоді і спорту Василь Масевич та районні ЗМІ. Вітаючи учасників естафети – учнів спортивних шкіл міста, Юрій Касіянчук наголосив на важливості популяризації фізкультури та спорту серед мешканців міста та  побажав його учасникам доброго  здоров'я, успішного проходження маршруту естафети, спортивної самореалізації і нових перемог. Юрій Касіянчук нагородив спільними грамотами райдержадміністрації, районної ради   до Дня працівників фізичної культури і спорту, тренерів та спортсменів СДЮШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та кращих учнів та тренерів Надвірнянської ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації.            
    Велоестафета  по території області проходить з 11 по 12 вересня 2013 року.
    Об'єднана команда велосипедистів з усіх областей України збереться у столиці України  на Майдані Незалежності, де відбудеться фініш  Всеукраїнської велоестафети, а також пройдуть спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи до Дня фізичної культури і спорту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *