Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Прикарпатському ліцеї виконуються ініціативи Президента

       

       
     На виконання соціальних ініціатив, завдань та доручень Президента України  щодо популяризації у Надвірнянському районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини 10 вересня 2013 року в Прикарпатському військово- спортивному ліцеї  відбулася спартикіада з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
На свято завітали голова  райдержадміністрації Юрій Касіянчук, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Масевич та ЗМІ району.
За високий професіоналізм, пропаганду  фізичної культури і спорту та з нагоди Дня фізичної культури
і спорту. Голова РДА нагородив ряд педагогічних працівників ліцею  спільними  грамотами райдержадміністрації, районної ради та подарував футбольний м’яч.
Директор ліцею Микола Мартинюк показав спальні кімнати, навчальні аудиторії, спортивний і медичний корпус, їдальню, актовий зал та на кінець екскурсії відвідали спортивне містечко де побачили нову площадку зі штучним покриттям для занять футболом.
        Юрій Касіянчук запевнив, що питання створення належних умов для занять фізичною культурою та спортом буде вирішуватися комплексно для того, щоб спортивне життя району динамічно розвивалося і в подальшому.
 
      Надвірнянщина відома своїми спортсменами: успішно діє школа дзюдо і самбо при спеціалізованій дитячій юнацькій спортивній школі олімпійського резерву ПАТ«Нафтохімік Прикарпаття», яку очолює Заслужений тренер України Євген Боднарук, який виховав призера двох олімпіад дзюдо Романа Гонтюка. Як повідомив Євген Боднарук, на даний  час в школі нараховується  30 спортивних  груп  з загальною  кількістю 284  учнів. Присутні мали можливість побачити показові виступи дзюдоїстів

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *