Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Свириденко: значну увагу приділяємо участі Британії у відновленні економіки України

ерша віцепрем’єр-міністерка– міністерка економіки України Юлія Свириденко на зустрічі із послом Великої Британії Меліндою Сіммонс обговорила питання захисту глобальної продовольчої безпеки, відновлення економіки та гуманітарної підтримки України. Про це Свириденко повідомила у Facebook.

“Співпраця наших держав сьогодні носить комплексний стратегічний характер та охоплює низку важливих напрямків”, – сказала вона.

За її словами, це, зокрема, захист глобальної продовольчої безпеки шляхом сприяння транспортуванню українського зерна на світові ринки, допомога британських компаній у забезпеченні стабільних поставок пального до України.

“Значну увагу приділяємо майбутній участі Британії у відновленні української економіки. Зокрема, обговорили її потенційні структурні зміни, що допоможуть нашій державі впоратися з усіма викликами воєнного часу”, – зазначила Свириденко.

Урядовець також додала, що під час зустрічі сторони обговорили важливі аспекти гуманітарної підтримки, співпраці з Британським департаментом з гарантування експортних кредитів (UK Export Finance, UKEF) і подальшого розвитку торгового співробітництва.

Нагадаємо, за словами Юлії Свириденко, Україна та Польща домовилися про спрощення контрольних процедур для імпорту та експорту аграрної продукції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *