Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відомий кардіохірург Борис Тодуров із колегами-лікарями відвідав Прикарпаття

Прикарпаття відвідав знаний серцево-судинний хірург, професор, генеральний директор ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» Борис Тодуров із бригадою лікарів. До її складу ввійшли лікар-хірург Олексій Поліщук, лікар-кардіолог Андрій Марковець, лікар функціональної ультразвукової діагностики Христина Монастирська, дитячий хірург Вадим Сакалов та лікар дитячої ультразвукової діагностики Тетяна Білак.

Метою приїзду є надання консультативно-діагностичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання та поєднану патологію. Фахівці працювали на базі Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного центру та Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. За сьогодні лікарі проконсультували 28 дорослих та 23 дитини.

Із бригадою лікарів з «Інституту серця» зустрівся й директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко. Посадовець подякував київським лікарям, що відвідали саме Івано-Франківщину та за надання високоспеціалізованої медичної допомоги. Також обговорили й умови подальшої співпраці та шляхи розвитку кардіохірургії на теренах області, зокрема на базі КНП «Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний центр».

Йшлося і про можливість спецнавчання кадрів закладу в «Інституті серця МОЗ України», підсилення матеріально-технічної бази кардіоцентру та освоєння одного з найважчих етапів – трансплантації серця і реабілітації.

До слова, ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» – профільна наукова та клінічна установа з питань кардіології, хірургії, серця і магістральних судин, рентгенендоваскулярної діагностики та лікування, судинної хірургії та трансплантології. Установа постійно вдосконалюється, зокрема у сфері консервативного і оперативного лікування.

Варто зазначити, що в ході діагностично-консультативної допомоги було відібрано хворих, яким рекомендовано отримати високоспеціалізовану допомогу безпосередньо в «Інституті серця МОЗ України».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *