Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: 36 видавничих проєктів цьогоріч будуть видані у межах цільової програми підтримки книговидання на 2022-2026 роки


Визначено перелік видань-переможців за такими тематичними напрямами: «Художня література сучасності», «Художня класична література, «Історико-патріотична література. Краєзнавство», «Видання для дітей та юнацтва», «Мистецтво. Образотворчі видання».

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук на своїй сторінці у Facebook.

Під час голосування за видавничі проєкти також бралось до уваги, що 2024-ий на Прикарпатті проголошено роком Легіону Українських Січових Стрільців. Відтак, за результатами голосування переможцями конкурсу стали 36 видань, зокрема 6 позицій літератури для дітей та юнацтва. Це:

  1. «Скелети з шафи моєї бабці» Вікторії Задорської;
  2. «Чудернацька карпатська історія» Василя Карп’юка;
  3. «Квіткова кухня» Ярослава Ясінського;
  4. «Віршик на замовлення» Любові Юрків;
  5. «Казочки перлинки» Лесі Пилип’юк;
  6. «Казки Ділу» Михайла Буджака.

«На Прикарпатті багато талановитих авторів. Відтак у цей непростий час українська книга має бути на полицях книгарень, щоби діти та дорослі читає своє. Бо література та культура – мали, мають та матимуть значення у всі часи», – підкреслила керівниця області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *