Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Україні почали готувати тренерів, які навчатимуть вчителів «Захисту України» викладати дисципліну за оновленою програмою


Устолиці за ініціативи Міністерстві освіти і науки України завершилась перша хвиля підготовки тренерів, які вже ознайомлюватимуть педагогів з особливостями оновленої програми. Загалом – 81 учасник, з них 5 – з Прикарпаття.

Про це повідомила Світлана Онищук на своїй сторінці у Facebook.

Тренери, серед яких освітяни та ветерани, переймали досвід у представників АЗОВу, ОСІНТ-агенції «Мольфар», демократичної школи «Майбутні» та КMBS.

Навчання охоплювало теми:

  • національної безпеки та оборони;
  • інформаційної безпеки;
  • військового управління;
  • особливостей роботи з учнями 10–11 класів та педагогіки.

Відтак вже з вересня старшокласники вивчатимуть “Захист України” за оновленою програмою. Передбачено 6 модулів, серед них – домедична допомога з елементами тактичної медицини, ази інженерії, зокрема, навички управління безпілотними апаратами, радіозв’язок і різноманітні технології, що застосовуються на війні, основи топографії і тактики.

У липні планується проведення другого етапу навчання тренерів. Сьогодні завдання вчителів – підготувати молоде покоління, допомогти здобути знання, які стануть в нагоді в умовах війни, зокрема, допоможуть зберегти своє життя та життя інших людей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *