Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Чим більше буде щеплень від Covid-19, тим менше буде карантинних обмежень

Про необхідність вакцинації, проведення вакціанальної кампанії на Прикарпатті ішлося під час робочої зустрічі голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук з головою «Центральної спілки українців Німеччини» Людмилою Млош.

Гостя наголосила, що вона вакцинована і переважна більшість громадян Німеччини свідомі необхідності проведення вакцинальної кампанії задля подолання пандемії ковіду.

«Станом на кінець вересня в області уже провакциновано більше 300 тисяч наших громадян, адже тільки вакцинація визначає, яким буде соціально-економічне життя в кожному регіоні. За час моєї роботи на посаді голови обласної державної адміністрації ця цифра зросла в десятки раз. У нас є різні вакцини – вони якісні, визнані Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вакцинація проводиться для всіх бажаючих безкоштовно. У нас немає іншого вибору, ніж йти шляхом, який запропонований європейськими державами: хто зробив щеплення від Covid-19, той має отримати більше можливостей у соціальному житті», – наголосила Світлана Онищук.

Також посадовиця відзначила, що наша країна підготовлена до можливого зростання захворювання – лікарні готові, протоколи лікування є, ліки є, але це має бути спільним завданням – усе залежить від того, скільки людей реально зробили щеплення. Чим більше щеплень, тим менше буде тиск на медицину, а, отже, тим менше буде карантинних обмежень у державі та в області, зокрема.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *