Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Триває інвентаризація водних ресурсів району

Сьогодні в Надвірняській райдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Надвірнянського району.
Засідання відбулося за участю голови Надвірнянської РДА Володимира Паська, представників територіальних громад, Держлісгоспу, управління Держгеокадастру та фахівців Дністровського БУВР.

Заступниця начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин надала роз’яснення щодо порядку проведення інвентаризації, заповнення відповідних форм та оголосила терміни їх подання.

Також необхідно вжити заходів щодо проведення інвентаризації самозаліснених земель та надати інформацію про проведену роботу до 20 жовтня цього року; провести інвентаризацію об’єктів нерухомого комунального майна на підпорядкованих територіях та надати інформацію про об’єкти нерухомого комунального майна до 22 жовтня 2021 року; провести інвентаризацію ставків, озер у межах територіальних громад з виїздом на місця з підготовкою актів інвентаризації водних об’єктів за визначеною формою до кінця жовтня цього року.

Присутні обговорили проблемні питання, які виникли під час заповнення форм, стан виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021, а також відпрацювали алгоритм щодо подальшої взаємодії в процесі роботи комісій з проведення інвентаризації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *