Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук про проєкт «Турбота про родину Героя»: Працюємо і організовуємо цьогорічну оздоровчу кампанію так, щоб максимально оздоровити дітей

Сьогодні в межах соціального проєкту «Турбота про родину Героя», ініційованого головою обласної державної адміністрації – начальником обласної військової адміністрації Світланою Онищук, ще 20 дітей, батьки яких загинули на війні, вирушили у дитячий табір на Закарпаття.

Як зазначалося, діти відпочиватимуть та оздоровлюватимуться у дитячому таборі «Наталія», що у Закарпатській області, впродовж двох тижнів. Для них підготовлена цікава розважальна та відпочинкова програма.

«Дякую ГО «Мрія дітей України» за сприяння у цьому відпочинку для дітей. Це вже третій табір, який ми організовуємо в межах цього проєкту. Вперше на відпочинок в готель «Chevalier Panorama» у Яблуницю поїхали 20 дітей, які активно займаються спортом, а нещодавно на десять днів вирушили діти у дитячий табір «DELUXE», що в Татарові. Працюємо і організовуємо цьогорічну оздоровчу кампанію так, щоб максимально оздоровити дітей. Бажаю дітям яскравих вражень та цікавого дозвілля», – наголосила під час відправки дітей Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *