Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В.о.начальника Надвірнянської РВА Леся Свідрак провела нараду з керівниками відділів та управлінь районної військової адміністрації, установ, підприємств.

На засіданні обговорювалися питання щодо можливостей створення консультаційного центру як консультаційно-дорадчий орган підтримки цивільного населення при РВА, та необхідність створення таких центрів у територіальних громадах. Йшлося й про реалізацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Наголошувалося на важливості прийняття місцевих програм у територіальних громадах задля підтримки ВПО.

Також заслухано інформацію щодо оздоровчої кампанії в районі. Крім цього, протягом червня-липня в районі планується проведення літніх шкіл на базі закладів освіти. Функціонуватимуть літні школи за різними напрямами, зокрема, мовні школи, літні перекладацькі практики, мистецькі школи, STEM-школи, природничі, філологічні, спортивні тощо. Діти матимуть можливість корисно та активно провести літні канікули.
Зокрема йшлося про важливість імунізації для кожної людини та проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту, краснухи серед дитячого населення Надвірнянщини.
Обговорено окреме доручення Івано-Франківської ОВА про надання допомоги жителям Херсонщини, які постраждали внаслідок підриву дамби на Каховській ГЕС.
Після обговорення даних питань Леся Свідрак надала працівникам відповідні доручення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *