Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Проєкт Президента України «EMERGENCY 2020» допомагає створювати комфортні умови для пацієнтів та лікарів приймальних відділень

Перебуваючи із робочою поїздкою у Надвірнянському районі, голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук завітала до оновленого приймального відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП «Надвірнянська ЦРЛ».
За участі заступника голови Надвірнянської РДА Лесі Свідрак, керівника апарату Миколи Кравчука.
Зазначимо, що комплексну реалізацію з модернізації та осучаснення приймального відділення проведено у рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «EMERGENCY 2020».
У відділенні здійснено ряд масштабних ремонтних та монтажних робіт, придбано сучасне дороговартісне медичне обладнання (комп’ютерний томограф, апарати ультразвукової діагностики, штучної вентиляції легень, рентген-апарат, комплект ендоскопічного обладнання, лабораторне обладнання), втричі збільшено площу приміщення.

«Завдяки соціально спрямованим програмам та проектам Президента України Володимира Зеленського жителі області мають змогу отримувати якісні медичні послуги, а лікарі та медсестри – працювати у сучасних і комфортних умовах, – зазначила Світлана Онищук. – Вже сьогодні пацієнти «Надвірнянської ЦРЛ» можуть обстежуватися на новітньому обладнанні, аналогів якому немає в області, своєчасно діагностуватися та отримувати висококваліфіковану екстрену медичну допомогу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *