Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Визначено переможців конкурсів ініціатив карпатських громад

У рамках конференції «Карпати – 30», що відбулася 9 липня, оголосили переможців двох конкурсів ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році. Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.
80 проєктів-переможців отримають сумарно 7,9 млн грн грантових коштів з обласних бюджетів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей і 9,6 млн грн з державного бюджету.

Програма допомагає громадам вирішувати проблеми у різних галузях, щоб зробити Карпати туристично привабливими, безпечними та спортивними. Узагальнивши інформацію про два конкурсні набори, проєкти-переможці за пріоритетами розподілились таким чином:

– історико-культурна спадщина – 26 проєктів;

– безпека громад Карпатського регіону – 18 проєктів;

– розвиток спорту в гірських громадах – 13 проєктів;

– природна спадщина – 12 проєктів;

– подолання наслідків COVID – 11 проєктів.

На Прикарпатті будуть реалізовані 20 проєктів, у тому числі 8 туристичних.

Зазначимо, що конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2021. 1.0 проведено у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», що реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, ГО «Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.

Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2021. 2.0 реалізує ГО «Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька обласні ради за рахунок коштів обласних бюджетів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *