Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук проінспектувала стан реалізації об’єктів програми «Велике будівництво»

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у поточному році на Івано-Франківщині реалізовуються 13 проєктів із будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціальної сфери, а саме: 4 школи, 2 дитячі заклади, 4 спортивні споруди і 3 об’єкти у сфері культури. Фінансування будівництва відбувається за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку із залученням коштів місцевих бюджетів.
У неділю голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук проінспектувала хід проведення будівельних робіт на об’єктах, зокрема, побувала у селі Красноїлля на Верховинщині, де продовжується реконструкція будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. з добудовою навчального корпусу та спортивного залу.

Зазначимо, що кошторисна вартість даного об’єкта складає понад 20 мільйонів гривень. На сьогодні будівельна готовність освітнього закладу – 20 відсотків. Для визначення підрядника виконання робіт оголошено тендер, результати якого стануть відомі 27 липня. У Красноїльській школі наразі навчається більше чотирьох сотень дітей. Стара будівля закладу перебуває у стані капітального ремонту через проблеми із водовідведенням. Тож частина дітей змушені навчатися у непристосованих для проведення освітнього процесу приміщеннях.

«Красноїльська школа – високогірний навчальний заклад, у якому в незадовільних умовах вчаться понад чотириста дітей, – зазначила Світлана Онищук. – Будівництво нового корпусу школи і завершення ремонту існуючого приміщення повинні стати пріоритетним завданням для влади, адже діти мають здобувати якісну освіту в комфортних, призначених для цього умовах».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *