Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Важливо, щоб економіка області та територіальних громад мала перспективи розвитку та була стабільною

Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Івано-Франківською ОДА та АТ «Державний експортно-імпортний банк України».

Взаємодія буде націлена на надання комплексної фінансової підтримки бізнесу, в тому числі, для сприяння виходу на міжнародні ринки, зважаючи на близьке розташування Прикарпаття до країн Євросоюзу та специфіку діяльності банку.

«Важливо, щоб економіка області та територіальних громад мала перспективи розвитку та була стабільною. Наше завдання – допомогти якомога більшій кількості як місцевих, так і релокованих підприємств та дати їм можливість отримувати кредити на розвиток чи підтримку своєї справи. З початком повномасштабного вторгнення ми поставили перед собою завдання втримати та локалізувати фірми, котрі переїхали з місць, де ведуться активні бойові дії, та зробити все, щоб вони не емігрували за кордон. Саме завдяки таким меморандумам ми досягаємо поставлених цілей», – додала Світлана Онищук.

За словами голови правління АТ «Укрексімбанк» Сергія Єрмакова, взаємодія між державним банком та адміністрацією області здійснюватиметься за напрямами впровадження нових фінансових інструментів, спрямованих на розширення можливостей доступу малого та середнього бізнесу до кредитних ресурсів.

Укрексімбанк має широку лінійку кредитних програм, які враховують різні особливості діяльності позичальників. Серед актуальних пропозицій для малого і середнього бізнесу – кредити в межах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» та спільних програм з міжнародними фінансовими організаціями. Вони дозволяють забезпечити прийнятну вартість фінансування, яка не спричинятиме значного боргового навантаження на бізнес, стимулюватиме підприємців модернізувати виробництво, збільшувати обсяги виготовлення товарів і надання послуг, створювати робочі місця тощо. Крім того, у структурі кредитів банк може поєднувати компоненти різних програм із додатковими перевагами для клієнтів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *