Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Завдяки президентський програмі «Велике будівництво» у селі Королівка на Коломийщині до 30-річчя незалежності України побудують спортивний зал

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Прикарпатті реалізовують 13 проєктів із будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціальної сфери. Серед них – проєкт «Нове будівництво модульного спортивного залу КУ «Молодіжний центр» у с. Королівка по вулиці Спортивна, Коломийського району».
Зазначимо, що його визначено знаковим у ході підготовки до відзначення тридцятої річниці Незалежності України. Голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук постійно тримає у полі зору цей об’єкт, уже двічі побувала у Королівці, аби віч-на-віч ознайомитися з ходом будівельно-опоряджувальних робіт.

«Завдяки Президенту України та Уряду ми маємо змогу будувати нові спортивні комплекси, зали та стадіони. Для того, щоби прикарпатці були здоровими, особливо молодь, необхідно активно займатися фізкультурою та спортом. Саме для цього, у Королівці й будуємо модульний спортивний зал у рамках президентської програми «Велике будівництво», – прокоментувала представникам засобів масової інформації під час поїздки на Коломийщину Світлана Онищук.

Додамо, що підрядником будівництва є ПП «Промбудсервіс – Косів» (керівник Володимир Тинкалюк). Кошторисна вартість складає майже 37 млн гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *