Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Творчий звіт, присвячений Дню Матері “Яке святе це слово – Мама”

   

Творчий звіт Надвірнянського районного центру дитячої творчості, присвячений Дню Матері «Яке святе це слово – Мама» відбувся сьогодні, 08 травня, у районному будинку культури.

   

Творчий звіт Надвірнянського районного центру дитячої творчості, присвячений Дню Матері «Яке святе це слово – Мама» відбувся сьогодні, 08 травня, у районному будинку культури.
   

Юні таланти найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали своїх матусь.  Дітвора намагалась донести присутнім в залі, що "День матері" для них це – справді свято любові і пошани, донести взаємну любов дітей та матерів. «У цілому світі мірою гідності людини вважається її подяка матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертву», – розповідали учасники свята.
   

Зі словами привітань до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов.
  
Вони побажали всім Матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей, подякували за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, терпіння, розуміння та надійну підтримку. Також висловив щиру подяку колективу та вихованцям районного центру дитячої творчості за подарований святковий настрій.
  
  

На майдані Шевченка була представлена виставка творчого доробку гуртківців «Феєрверк фантазії». Усім охочим запропоновані майстер – класи, які провели керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *