Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тиждень дитячого читання     Стартував тиждень дитячого читання. Цьогоріч до обласної бібліотеки для дітей ім.. Козланюка, Надвірнянської районної бібліотеки для дітей завітали поважні гості: Марія Височанська – головний спеціаліст відділу аналізу та прогнозування діяльності бібліотек Міністерства культури України, Тамара Турбаніст  – заступник Генерального директора національної бібліотеки для дітей, Галина Гудима – завідувач відділу організації дозвілля та гурткової роботи цієї бібліотеки, Вадим Карпенко – письменник, видавець, Сергій Іванюк – головний редактор журналу «Однокласник», Анатолій Качан – член НСПУ, завідувач секцією дитячих письменників, Ірина Тацакович – директор обласної бібліотеки для дітей, Тетяна Колодницька – заступник директора, Марія Костів – завідувач методичного відділу.
Хлібом-сіллю їх вітали читачі бібліотеки, від імені районної влади – заступник голови райдержадміністрації Богдана Ковалюк. Гості, учні 1-А курсу фізико-математичного ліцею (класний керівник Сапотюк Ю. С.) взяли участь у літературній імпрезі «Я йду до вас з відкритими грудьми…», присвяченій 75-річчю від дня народження поета, члена НСПУ, керівника літстудії «Бистрінь» Нестора Чира. Ведучі Галина Дем»янчук та Галина Чуревич зробили екскурс життєвого та творчого шляху ювіляра, діти натхненно читали його поезії, тріо «Ягілочка» та Любов Орел виконали пісні на слова Нестора Чира.
Марія Височанська у своєму виступі акцентувала увагу на важливості дитячого читання, побажала бібліотеці успішної роботи, багато нових книг та вдячних читачів, вручила грамоти від Міністерства культури районній бібліотеці для дітей та заступнику ЦБС по роботі з дітьми Марії Ткачук.
Тамара Миколаївна передала вітання від директора Національної бібліотеки для дітей Анастасії Кобзаренко, подарувала бібліотеці добірку книг. Учні спілкувались з гостями, висловлювали свої думки з приводу читання книг, користування інтернетом тощо.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *