У Надвірній відкрито «Пункт обігріву»
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-004.jpg)
У зв’язку з погіршенням погодних умов в Надвірнянському районі та різким зниження температури повітря до -20 °C -22 °C, з метою запобігання обмороження населення міста та району у м. Надвірній біля центрального універмагу працівниками РВ ГУ МНС відкрито «Пункт обігріву».
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-004.jpg)
У зв’язку з погіршенням погодних умов в Надвірнянському районі та різким зниження температури повітря до -20 °C -22 °C, з метою запобігання обмороження населення міста та району у м. Надвірній біля центрального універмагу працівниками РВ ГУ МНС відкрито «Пункт обігріву».
В палатці утепленого зразка є підстанція для світла, пічка, стільці, столи, матраси та одіяла. Постійно чергують працівники РВ МНС, які напоять прибулих гарячим чаєм. Цими днями пункт обігріву відвідало близько 40 осіб.
У випадку погіршення погодніх умов просимо звертатися до пунктів обігріву чи телефонувати 2-90-01.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-005.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/%D0%BF%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-009.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-001.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-004.jpg)
У зв’язку з погіршенням погодних умов в Надвірнянському районі та різким зниження температури повітря до -20 °C -22 °C, з метою запобігання обмороження населення міста та району у м. Надвірній біля центрального універмагу працівниками РВ ГУ МНС відкрито «Пункт обігріву».
В палатці утепленого зразка є підстанція для світла, пічка, стільці, столи, матраси та одіяла. Постійно чергують працівники РВ МНС, які напоять прибулих гарячим чаєм. Цими днями пункт обігріву відвідало близько 40 осіб.
У випадку погіршення погодніх умов просимо звертатися до пунктів обігріву чи телефонувати 2-90-01.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-005.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/%D0%BF%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-009.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%83-001.jpg)
0 Коментарі