Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У ДОЗ ОДА обговорили виконання програми «Доступні ліки»

За участю заступників директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Стовбана та Віталія Федоріва і профільних спеціалістів відбулася нарада з керівниками аптечних закладів комунальної та приватної форм власності і відповідальними особами у районах щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки».

Керівники робочих районних  груп доповіли про стан справ на місцях, зокрема про кількість укладених договорів з аптеками, поступлення коштів у район, кількість виписаних і відшкодованих рецептів та їх отоварення. Також вони поділилися проблемами, які виникають під час відшкодування вартості ліків. Серед них – незабезпеченість аптек необхідними медикаментами згідно реєстру, малий асортимент ліків, правильність виписування рецептів, а також проблема  співпраці з аптечними закладами, які долучилися за договором до програми, але не співпрацюють.

У свою чергу головний спеціаліст ДОЗ ОДА з терапії Лариса Боришкевич наголосила, що це є соціально-медичний проект, який, окрім інших ліків, містить 23 безкоштовні формули. Тому керівникам аптечних закладів слід першочергово звернути на них увагу і забезпечити їх наявність. 

За словами Віталія Федоріва, на квітень програма «Доступні ліки» в області профінансована на 1 970 400 гривень. Сума відшкодування за поточний місяць коливається від 15-20%.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *