Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Завдяки спільним зусиллям, ми забезпечуємо доступність медичних послуг для усіх жителів краю

Сьогодні в обласній клінічній лікарні відбулося відкриття новоствореного центру рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування з рентгенопераційною, оснащеного сучасним операційним ангіографом.

Сьогодні в обласній клінічній лікарні відбулося відкриття новоствореного центру рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування з рентгенопераційною, оснащеного сучасним операційним ангіографом.

На урочистості завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, народний депутат України Володимир Шкварилюк, депутат обласної ради, голова постійної  комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк.

За словами головного лікаря ОКЛ Остапа Грищука, вартість обладнання склала близько 20 млн. грн. Кошти були спрямовані як субвенція з державного бюджету. На капітальний ремонт приміщення затрачено понад один мільйон гривень з обласного бюджету, а також спрямовано позабюджетні кошти у сумі понад 200 тис. грн.

Завдяки ангіограму проводитимуться рентгенендоваскулярні (внутрішньосудинні) втручання при гострих та хронічних патологіях у кардіології, нейрохірургії, судинній хірургії. Практикуватимуть нові методики лікування у торакальній хірургії (селективний тромболізис) з метою підведення спеціального препарату для розчинення тромбу в легеневих артеріях, а також у гінекології, урології та інших напрямках. Для роботи з обладнанням працівники ОКЛ пройшли навчання у різних клініках Польщі та Чехії, отримали необхідні вміння та навики у столиці .

За рік у центрі планується проводити близько 1000 оперативних втручань, надавати спеціалізовану кардіохірургічну допомогу 400-450 хворим.

«Відкриття даного центру дозволить розширити спектр надання високоякісної медичної допомоги багатьом жителям області, – зазначив Олег Гончарук. – Він стане провісником щодо покращення матеріально-технічної бази закладу, що, у свою чергу, сприятиме покращенню рівня надання лікарських послуг».

Керівник області також наголосив, що передумовою до придбання  ангіографа стала злагоджена робота усіх рівнів влади, а також чітка позиція парламентарів від Прикарпаття, для яких пріоритетом у роботі є забезпечення належного соціально-економічного життя краян.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *