Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній вшанували полеглих захисників і захисниць України

Сьогодні, 1 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та 81-ої річниці створення УПА на майдані Шевченка вшанували пам’ять Героїв, які загинули, захищаючи Україну. Серед присутніх – захисники, керівництво області, району та міста, представники військових структур, родини загиблих Героїв російсько-української війни, а також духовенство.

Щирі співчуття кожній сімʼї, яка втратила рідних через війну. «Ваш біль – це біль усієї держави. Ваша втрата – це величезна втрата для всього українського народу», – зазначив начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський.
Усім нашим захисникам та захисницям, які тепер захищають нас у лавах Небесного Війська, – Світла памʼять.
З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка, могили «Борцям за волю України, пам’ятного знаку «Мирона і Марти Свідруків», алеї загиблих захисників, виконали гімн та помолилися за кожного з них.
Сьогодні, щоб захистити нашу свободу, виходять наші захисники, вони як святий Юрій виганяють цю «гадь» із нашої землі. Гордимося за кожного українця. Важко передбачити майбутнє, але знаємо як ми йдемо цією дорогою, і знаючи подвиги наших людей, віримо в нашу Перемогу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *