Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Учні Надвірнянської ЗОШ №1 відвідали центр зайнятості

      Одним із пріоритетних завдань  служби зайнятості є допомога у професійному самовизначенні молодих громадян . Від того, яку професію обирає сьогоднішній школяр залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни. Хоч вже підходить до завершення 2013 рік однак профорієнтаційна робота з учнівською молоддю не скидає своїх обертів.
Так, 24 грудня гостинно відкрив свої двері Надвірнянський центр зайнятості для учнів 8-В класу Надвірнянської ЗОШ 1-3 стцпенів №1.
Зустріла гостей і розпочала захід заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук ,яка і почаларозповідь учням про послуги служби зайнятості для школярів, про те, якою інформацією може скористатися учень, про наповнення  інформаційного сектору, можливість комп’ютерного тестування на вибір професії. Фахівець ознайомила школярів із світом професій, наголосивши, що саме робітничі професії є сьогодні актуальними, бо мають попит і перспективу.
Подалі фахівцем був проведений профорієнтаційний урок   «  Вибір професії –справа твого життя” В ході уроку  фахівець центру зайнятості познайомила дітей з різноманітним світом професій, нагадала формулу вибору професій, та спільно проаналізували типові помилки, яких часто допускаються молоді люди при виборі професійного майбуття.Діти дискутували про „престижні ” та „непрестижні ” професії. На семінарі,який мав характер круглого столу, всі разом назвали типи професій.Учні приймали активну участь у вікторинах, відгадували загадки про професії. Цікавим для школярів було  і те,як за допомогою дати, місяця та року народження можна  дізнатись схильність до певної професії.З великою охотою учні проходили профдіагностичне обстеження з метою визначення схильності до певного  виду діяльності.
Запрошений на захід директор школи Петро Маланюк висловиввдячність фахівцю центру зайнятості за вичерпну,цікаву та актуальну  інформацію щодо світу професій,правильного та свідомого вибору. Петро Михайлович  запевнив ,що завдяки подібним заходам до школярів приходить розуміння, що лише навчання, вміння працювати над собою, віра в свої сили та здібності допоможуть їм обрати той життєвий шлях, на якому можна реалізувати себеі  стати гордістю Надвірнянщини!
Класний керівник Ольга Угорчук зазначила , що День відкритих дверей, проведений працівниками служби зайнятості став корисним для школярів не тільки в плані їх професійної орієнтації, але й допоміг дітям ближче познайомитись з діяльністю служби зайнятості , а  цікавий, пізнавальний профорієнтаційний урок відкрив  чітке уявлення юнаків та дівчатпро світ професій і дав єдине питання для роздумів  «Яка з професій є моя?». 
    Прикінці заходу Зоряна Станіщук  звернуласься до учнів зі словами: “ Прагнення “знайти себе”,стати” самим собою”,індивідуальність – неодмінна ознака юності.Своє майбутнє,діти, визначайте задовго до останнього дзвоника.Адже вибір професії – чи не найголовніший  чинник того,як складеться  Ваше подальше життя.Мені хочеться нагадати всім вам – яку професію Ви б не обрали, який фах Ви б не освоїли, фахівці і професіонали у своїй справі завжди потрібні, не залежно від моди на професію чи затребуваність на ринку. Головне, щоб Ви відповідально ставилися до обраного шляху, адже Ваш правильний вибір – запорука Вашого майбутнього добробуту і впевненості.
      Веселі щирі посмішки дітей говорили  про вдало і цікаво проведений захід.І кожен присутній побажавнаступноїзустрічі  – та вже в наступному2014році!
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *