Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Укрпошта випустила поштову марку «Україна-мати» до 32-ї річниці Незалежності нашої держави

Сьогодні, 24 серпня, Укрпошта офіційно вводить в обіг поштову марку «Україна-мати». Погашення штемпелем «Перший день» пройшло в столиці. Спецпогашення — у регіонах України. Штемпелі тимчасово окупованих територій АР Крим та м. Севастополя працюватимуть на київському головпоштамті; штемпель Луганської області прикріплено до міста Покровськ (Донецька область).

На новій поштовій марці в інтерпретації української художниці Зінаїди Кубар зображено монумент, що височіє на Печерських пагорбах Києва і є одним з найвищих та найвпізнаваніших у світі, у червоному намисті. До 32-ї річниці Незалежності скульптуру, що повернута щитом до росії, замість демонтованого герба тоталітарного режиму увінчав український тризуб.

Тираж поштових марок — 600 000 екземплярів. Номінал — U (12 грн), що відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України. Вартість маркового аркуша — 72 грн. Випущено й конверт «Перший день», немаркований художній конверт, художні листівки, а також набір магнітів «Україна-мати».

Відсьогодні поштовий набір можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні, в офіційному інтернет-магазині та на маркетплейсах eBay і Amazon. У поштовому маркеті доступні для купівлі презентаційна папка з набором поштової продукції, сувенірні рамки з маркою і картками та картмаксимум.

Нагадаємо, що Укрпошта ініціювала написання колективного онлайн-листа від українців до Батьківщини з нагоди свята. До проєкту прилучилися понад 39 тисяч українців, які не лише живуть в Україні, а й вимушено роз’їхалися по світу. Отриманий матеріал аналізувався зокрема й завдяки Chat GPT. Передусім Україна для українців — про волю, любов, силу, незалежність та незламність, а також стійкість, єдність і нестримну жагу до життя й перемоги.

24 серпня впродовж дня фрагменти з онлайн-листа транслюватимуться на фасаді будівлі київського головпоштамту. Усі, хто не має можливості побачити трансляцію навіч, знайдуть його на офіційній сторінці Укрпошти в Instagram.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *