Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В.Чуднов: той порив, який відбувся серед молоді, студентів в Україні, можна тільки вітати

 

news-image

 

news-image
«Поважаю те, що сьогодні робить молодь, – зазначив представникам ЗМІ на брифінгу голова обласної державної адміністрації Василь Чуднов, висловивши своє ставлення до проведення громадських акцій на підтримку європейського курсу України. – Той порив, який відбувся серед молоді, студентів в Україні, можна тільки вітати».

Водночас голову облдержадміністрації, який відповідає за ситуацію та громадський порядок в області, хвилюють виступи окремих політиків, що, приєднуючись до студентського руху, закликають до повалення влади чи ігнорування державних законів у випадку непідписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

«Наголошую: Президент України Віктор Янукович жодним словом, жодним чином не відмовився від європейського курсу України, – сказав журналістам Василь Чуднов. – Одне питання: коли і на яких умовах. Президент дуже не хоче, щоб Україна, пройшовши таку непросту дорогу до вступу в Євросоюз, на самому фініші не впала замертво, щоб не зупинилися економіка, виплати зарплат і пенсій, виплати за соціальними зобов’язаннями. Щоб не зупинився економічний розвиток країни. А курс у нас – єдиний. І немає іншої дороги, крім як до Європи».

Звертаючись до журналістів, а з їх допомогою до усіх мешканців краю, голова облдержадміністрації Василь Чуднов підкреслив: Україна вже сьогодні є європейською державою, а Прикарпаття у її складі – європейський регіон. Тож і волевиявлення кожного з нас має бути європейським і цивілізованим. Для цього, за словами голови ОДА, в області зроблено все необхідне.

«Щиро вірю: все, що відбуватиметься в країні, буде відбуватися еволюційним шляхом, – резюмував Василь Чуднов. – Закликаю до зваженого діалогу між владою і молодіжними чи будь-якими рухами!»

Також голова облдержадміністрації закликав бути пильними у сприйнятті будь-якої інформації, оскільки можливі провокації, та діяти у правовому полі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *