Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську презентували поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу»

Сьогодні, 9 травня, в приміщенні Укрпошти Івано-Франківська відбулася урочиста церемонія погашення поштової марки за участю заступника голови обласної військової адміністрації Віталія Ільчишина, представників силових структур області та керівника обласної дирекції АТ «Укрпошта» Михайла Рудого.

Йдеться про поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу», який продовжує героїчну серію, розпочату в 2022 році. На поштових марках зображено бійців спеціальних штурмових підрозділів системи МВС – Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Військові цих спецпідрозділів звільнятимуть окуповані ворогом території нашої країни разом з Кримом.

За словами Віталія Ільчишина, рекрутингову кампанію «Гвардія наступу» координували обласні військові адміністрації. Основна ідея та мета кампанії – це створення нових батальйонів із звільнення захоплених територій.

«На сьогодні ця кампанія успішно завершена. Ми виконали всі поставлені завдання, бригади сформовані. Частина цих бригад уже служать та захищають територіальну цілісність нашої держави», – наголосив посадовець.

Михайло Рудий додав, що сьогоднішнє спецпогашення відбулося оригінальним штемпелем «Гвардія наступу. Час повертати своє».

Варто зазначити, тираж блоку – 235 000 примірників. Номінал кожної марки – F (23 грн), вартість блоку – 69 грн. Придбати новий поштовий випуск можна у відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному філателістичному онлайн-магазині та на маркетплейсах eBay і Amazon. ⠀

Автор марок та конвертів – заслужений художник України Олександр Охапкін. Випуск здійснено за сприяння Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України.

Додамо, що Укрпоштою заплановано випуски поштових марок, на яких буде зображено бійців, захисників та служби, які допомагають боронити нашу країну від ворога та здобувати Перемогу. Тож очікуйте на поштові випуски «Слава Силам оборони і безпеки України! Головне управління розвідки» та «Слава Силам оборони і безпеки України! Служба безпеки України».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *