Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську заклали капсулу під будівництво футбольного стадіону зі штучним покриттям для дитячо-юнацького та аматорського футболуУрочиста церемонія закладення капсули відбулася за участю Президента України Петра Порошенка, голови облдержадміністрації Олега Гончарука, Президента Федерації футболу України Андрія Павелка, народного депутата України Ігора Насалика та почесних гостей свята.

«Сьогодні ми розпочинаємо велику справу, – наголосив Петро Порошенко. – Десятки років франківські футбольні таланти чекають свого стадіону й  можливості займатися спортом. Сподіваються, що Івано-Франківщина  матиме свою футбольну команду, яка зможе стати чемпіоном України та представляти країну у Лізі чемпіонів.»

За словами Президента, будівництво нового стадіону в Івано-Франківську відбуватиметься за програмою УЄФА «Хет-трік». Проект став можливим за підтримки народних депутатів України, обласної влади та обласної федерації футболу України.

 Глава держави зауважив, що наразі налагоджується принципово нова співпраця  Федерації футболу України і УЄФА, концепцією якої стане розвиток місць для тренування українських дітей, зокрема, будівництво сучасних стадіонів в обласних центрах та містах, де вони відсутні. На думку Президента, це дасть змогу дітям займатися спортом на європейському та світовому рівнях.

«Ми робитимемо все можливе для того, аби розвивати спорту, – запевнив Петро Порошенко. – Перше, і найбільше, що вже зроблено – це зупинена війна, розпочатий процес повернення українського суверенітету в український Донбас. Українці продемонстрували, що Україна – єдина нація в Європі, яка змогла дати відсіч російській агресії».

 Перемоги у війні 2014-2015 років, на переконання Петра Порошенка, свідчать про патріотичне виховання молоді та велику любов до Батьківщини.

На завершення Президент вручив пам’ятні сувеніри переможцям міських змагань на призи кубку «Шкіряний м’яч» та побажав, аби українцям доводилося перемагати лише у спортивних змаганнях.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *