В області перебуває Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/10/images_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
Програма робочої поїздки посадовця передбачає ознайомлення з роботою Калуської центральної районної лікарні та Івано-Франківської міської дитячої поліклініки.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/10/images_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
Програма робочої поїздки посадовця передбачає ознайомлення з роботою Калуської центральної районної лікарні та Івано-Франківської міської дитячої поліклініки.
Міністр поспілкується з колективами цих медичних закладів, огляне кабінети для проведення щеплень.
На завершення свого перебування Олександр Квіташвілі зустрінеться з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та відповість на запитання представників засобів масової інформації під час прес-конференції.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/10/images_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
Програма робочої поїздки посадовця передбачає ознайомлення з роботою Калуської центральної районної лікарні та Івано-Франківської міської дитячої поліклініки.
На завершення свого перебування Олександр Квіташвілі зустрінеться з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та відповість на запитання представників засобів масової інформації під час прес-конференції.
0 Коментарі