Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірнянській РДА відбулася чергова колегія.


     26 березня відбулося засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації.


     26 березня відбулося засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації.

Засідання колегії проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю членів колегії – голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови районної ради Івана Степника, першого заступника  голови РДА  Степана Іроденка, заступника  голови РДА Богдани Ковалюк,  заступника голови РДА Володимира Гурея, Івана Коцька, Сергія Іроденка, Тараса Олендія, Романа Комарянського та Богдана Вінтоняка.
У роботі колегії взяли участь начальник інспекції Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області Василь Пленюк, директор обласного ЦСССДМ Галина Боднар, начальник відділу оцінки та ринку земель Головного управління Держземагенства в Івано-Франківській області Володимир Бурдинюк.
 
Перед початком колегії голови РДА Юрій Касіянчук та районної ради Василь Попович провели приємну процедуру: за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну участь у ліквідації снігових заметів і розчищенні доріг, нагородили грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради: працівників філії Надвірнянського райавтодору Плесканку Степана, Галабурду Андрія, Нагорняка Йосипа, Писара Миколу, Мельника Василя, Петрука Юрія, Гаджегу Василя, працівників відділення ДАЇ Надвірнянського РВ УМВС України Олійника Дмитра, Іванюка Михайла. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня геолога нагородили такою ж грамотою геолога цеху НГВУ “Надвірнанафто-газ” Ломпас Галину.
Грамотами Центральної виборчої комісії нагородили працівників виборчих комісій Надвірнянського виборчого округу: Михайла Калинюка, Ігора Полатайка та Романа Пристая. 
Також перед початком роботи колегії головам місцевих рад продемонстрували фотографії стихійних сміттєзвалищ, які виникли на території очолюваних рад. Голова РДА Ю. Касіянчук, повідомляючи присутніх про проведення консультацій з громадськістю з питання утилізації побутових відходів і будівництва полігону ТВП, закликав сільських і селищних голів: "Хочеться наголосити, щоб на місцях ви активніше проводили роботу з населенням і люди прониклися цією проблемою".

      

 З першого питання "Про невідкладні завдання, визначені Президентом України Януковичем В.Ф. на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 27 лютого 2013 року щодо реалізації Програми активізації економічного розвитку на 2013-2014 роки" доповідав Степан Іроденко – перший заступник голови райдержадміністрації.
 Питання  "Про виконання Указу Президента України від 24.03.2012 року №  12/2012 «Про стратегію державної політики сприяння розвитку громадського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації», відповідного розпорядження облдержадміністрації від 21.12.2012 року № 931 в частині створення громадських рад при структурних підрозділах райдержадміністрації, та співпрацю органів виконавчої влади із громадськими організаціями району" доповідала Богдана Ковалюк – заступник голови райдержадміністрації.
  З третього питання: "Про запровадження ринку земель та поновлення грошової оцінки на території населених пунктів Надвірнянського району" – доповідав  Ігор Перович – начальник управління Держкомзему в Надвірнянському районі.
 Питання "Про хід виконання розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 15.05.2012 року «Про затвердження плану заходів щодо запровадження в області державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування хворих з гіпертонічною хворобою», в частині активізації роботи із відшкодування хворим на артеріальну гіпертензію вартості ліків за кошти державного бюджету" доповідала Богдана Ковалюк – заступник голови райдерж-адміністрації.
 Питання "Про роботу соціальних служб району відповідно до вимог соціальних ініціатив Президента України та постанов Кабінету Міністрів України" доповідала Б. Ковалюк. 
Питання "Про стан виробничого травматизму в районі за підсумками 2012 р" доповідав С. Іроденко та співдоповідала Ганна Гутин – начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Надвірнянському районі.

                                                                            

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *