Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зроби професійний вибір свідомо


       Для учнів 10-го та 11-го класу Парищенської ЗОШ Над-вірнянським районним центром зайнятості був проведений профорієнтаційний урок на тему: «Зроби професійний вибір свідомо». В заході взяло участь 35 уч-нів.


       Для учнів 10-го та 11-го класу Парищенської ЗОШ Над-вірнянським районним центром зайнятості був проведений профорієнтаційний урок на тему: «Зроби професійний вибір свідомо». В заході взяло участь 35 уч-нів.
        Головний спеціаліст Надвірнянського районного центру зайнятості Анжела Ментинська намагалася надати учням максимальну кількість інформації стосов-но професій, можливості обрання професій, підготувати учнів бачити різницю між рівнями заробітної праці та в залежності від рівня освіти або навчання мож-ливостями їх зайнятості, сприяти формуванню в учнів правильного розуміння та ставлення до робітничих професій.
        Учні почули інформацію про послуги служби зайнятості для школярів та можливості отримання професій за допомогою центру зайнятості, ситуацію су-часного ринку праці та перспективи працевлаштування, отримали аналіз «Баро-метру професій» та спробували визначити, наскільки вибір професії впливає на подальше життя особистості. Діти також із захопленням відгукнулися на пропо-зицію тренера діагностувати головні риси характеру й особливості поведінки за допомогою психогеометричного тесту.
        Проблема професійного самовизначення вказує на те, що слід кожному задуматись, критично оцінити своє рішення про первинний вибір кар’єри. І служба зайнятості в цьому випадку йде назустріч кожному випускнику в питанні допомоги, консультування та інформування.
        При підведенні підсумків заходу тренер заходу зокрема зауважила: «Ка-жуть, що вибір професії-це друге народження людини. І від того, наскільки вір-но ви оберете свій життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві ви будете займати. Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзво-ника, радимося з батьками, вчителями, сперечаємося з друзями, вивчаємо до-відники, намагаємося все враховувати, дізнатися якомога більше про майбутню професію… Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір,залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я, насамкінець, радість та щастя.»

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *