Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній працювала моніторингова група ОДА


Працівниками апарату та інформаційно-аналітичного управління ОДА був проведений моніторинг роботи апарату і структурних підрозділів Надвірнянської районної державної адміністрації.


Працівниками апарату та інформаційно-аналітичного управління ОДА був проведений моніторинг роботи апарату і структурних підрозділів Надвірнянської районної державної адміністрації.
Моніторинг проводився з метою надання практичної та методичної допомоги структурним підрозділам РДА з питань діяльності органів виконавчої влади, спільного напрацювання стратегічних напрямків удосконалення стилю і методів організаційно-кадрової роботи, системи контролю щодо забезпечення виконання Указів і доручень Президента України, постанов КМУ, розпоряджень ОДА і доручень голови ОДА, розпоряджень голови РДА, впровадження у практику роботи новітніх інформаційних технологій. Очолив робочу групу заступник керівника апарату, начальник управління з організаційної роботи апарату ОДА Євген Мельничук.
В ході роботи моніторингової групи були охоплені відділи та управління РДА, яким були надані практичні рекомендації.
На підведенні підсумків моніторингу Євген Мельничук наголосив на необхідність чіткого виконання рекомендацій та вказівок керівників ОДА при виконанні документів вищого рівня: «Документи повинні впроваджуватися у життя. Необхідне їх чітке розуміння та безумовне виконання державними службовцями».
Є. Мельничук звернув увагу на необхідність покращення взаємодії між структурними підрозділами ОДА та РДА.  
Підбиваючи підсумки роботи моніторингової групи, заступник керівника апарату підсумував: «Загалом працівники РДА здатні та готові виконувати поставлені перед ними завдання».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *