Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ефективне ведення сільського господарства


    Серед активних програм сприяння зайнятості сільського населення, що здійснює служба зайнятості є надання інформаційних та профорієнтаційних послуг.   


    Серед активних програм сприяння зайнятості сільського населення, що здійснює служба зайнятості є надання інформаційних та профорієнтаційних послуг.   
       Надвірянським центром зайнятості організована цілеспрямована профорієнтаційна робота з жителями сільської місцевості:  на постійній основі проводяться тематичні семінари для вище зазначеної категорії населення, профінформаційні – «Служба зайнятості – працівникам села», семінар з питань організації зеленого туризму та профконсультаційний – «Ефективне ведення сільського господарства».
Так, 04 лютого для людей, які проживають у сільській місцевості і шукають роботу, був проведений навчальний семінар «Ефективне ведення сільського господарства».
Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук зазначила: «Службою зайнятості підтримується ініціатива започаткуваннявласної справи безробітними жителями села. Самозайнятість на селі в основному забезпечується за рахунок ведення особистого селянського господарства, фермерського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби. Становлення малого підприємництва на селі дає змогу жителям села забезпечити себе відповідним рівнем доходу. 
Присутнім фахівець запропонувала праву „Формулювання мети”, ціль  якої єз’ясування власних вмінь та якостей, необхідних для успішного фермерства та формулювання мети зайняття підприємницькою діяльністю.
Для присутніх семінар мав велике пізнавальне значення. І це не дивно, адже предметом розгляду були наболіліпитання: отримання стабільного прибутку від індивідуального аграрного виробництва на основі приватної власності, шляхи вирішення проблем розвитку самозайнятості населення на регіональному ринку праці тощо.  Присутніх спонукало бажання навчитися так ефективно використовувати присадибні ділянки та свої земельні наділи, щоб одержувати з кожної сотки максимально високий врожай. І всі учасники семінару погодились з тим, щоголовне не те, що маєш землю, а те, що маєш із землі…
Кожен з учасників заходу мав змогу задати питання, висловити свої судження з того чи іншого приводу, поділитись досвідом,  вислухати інших та  обговорити шляхи досягнення успіху у веденні особистого селянського господарства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *