Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній відкрили пам’ятник Івану Франку

    29 вересня 2013 року  в історії міста відбулася важлива подія – урочисте відкриття пам’ятника Івану Франку. 

У церемонії відкриття пам’ятника взяли участь перший заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Василь Насадюк, голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної ради Іван Степник та  громадськість міста та району. Пам'ятник освятили  священники УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ. 

   Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук виокремив значну роль Івана Франка в суспільно-політичному, громадському та культурному житті Галицького краю. Лупайте сю скалу, нехай ні жар, ні холод не спинить Вас…"- ці крилаті рядки актуальні у всі часи нашого народу, так як тільки невтомною працею, гуртом ми зможемо подолати проблеми молодої Української держави".  Висловив щирість та вдячність міському очільнику Зіновію Андрійовичу за те, що він зумів організувати громаду на таку благородну справу. В свою чергу міський голова подякував громаді за спільну працю та меценатам за надану допомогу в  спрудженні пам'ятника Великому каменяреві.
   По завершенню урочистостей, хор районної організації "Просвіта" виконав кілька пісень на вірші Івана Франка та  відбувся святковий концертхудожніх колективів району.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *