Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В обласній державній адміністрації обговорили питання розбудови Івано-Франківського аеропорту

Заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провів робочу нараду з керівниками Державного підприємства повітряного руху України «Украерорух», Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ», структурних підрозділів облдержадміністрації та представниками управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області.
Йшлося про будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, зокрема, системи інструментального заходу літаків на посадку ILS/DME та аеродромно-диспетчерської вишки Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ».

Василь Івасик зауважив, що важливо знайти ефективний механізм, за допомогою якого реалізовувається цей проект: «Спільно із фахівцями ми повинні визначити на яких умовах виконуватимуться ці роботи, механізм їх фінансування та юридичні аспекти цих питань».

Важливо зазначити, що структурними підрозділами облдержадміністрації розроблюється алгоритм дій стосовно організації вирішення питання будівництва системи інструментального заходу літаків на посадку ILS/DME, аеродромно-диспетчерської вишки в рамках чинного законодавства України.

За підсумками наради Василь Івасик доручив створити робочу групу, яка вирішуватиме ці робочі питання, задля якнайшвидшого покращення функціонування Івано-Франківського аеропорту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *