Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В обласному центрі Прикарпарпаття офіційно запрацював реабілітаційний центр «Донбас»

Сьогодні, 18 травня, в Івано-Франківську офіційно відкрили реабілітаційний центр «Донбас-Прикарпаття». Учать у відкритті взяла голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області зазначила, що в умовах сьогодення, коли вже другий рік в Україні триває війна, питання реабілітації має надзвичайно важливе значення. Саме прикарпатці відгукнулися на допомогу в релокації реабілітаційного центру «Донбас» і посприяли їм у наданні приміщення.

Разом із установою на Прикарпаття переїхали 50 відсотків працівників. Також тут почали працювати і місцеві фахівці.

Для придбання обладнання та проведення ремонтних робіт у приміщенні, окрім обласної військової адміністрації, долучилися міжнародні благодійні організації «Save The Children в Україні», Луганська обласна організаціїя «АМІ – СХІД», БО «Центр волонтерства та захисту». Наразі в центрі ремонтують санітарні кімнати за сприянням Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

«Донбас-Прикарпаття» надаватиме людям послуги з соціальної, психологічної, фізичної, фізкультурно-спортивної реабілітації, медичного спостереження та медичної реабілітації. За час діяльності центру в нашій області тут вже проходили реабілітацію військовослужбовці, люди з інвалідністю. Усі вони задоволені якістю послуг та позитивно відгукуються про роботу спеціалістів центру. Сподіваюся, що таких установ на Прикарпатті побільшає, і потребуючі зможуть отримати якісні реабілітаційні послуги», – розповіла Світлана Онищук під час відкриття центру.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *