Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За підтримки Save The Children в області облаштують укриття у дитячих садочках

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

За словами керівниці ОВА, для облаштування укриттів і сховищ у закладах освіти Прикарпаття для області з державного бюджету скеровано субвенцію у сумі 20 мільйонів гривень. Проте ці кошти не можна скерувати на створення безпечних укриттів у дитячих садочках. Саме тому спільно з міжнародними благодійними організаціями ОВА працює над вирішенням даного питання.

Сьогодні під час зустрічі Світлани Онищук із представниками міжнародної організації Save The Children було домовлено про облаштування укриттів у закладах дошкільної освіти.

«Від початку війни Івано-Франківщина прихистила майже 150 тисяч внутрішньо переміщених людей, серед яких 40 тисяч дітей, – розповіла Світлана Онищук. – Тож коли ми говоримо про забезпечення людей новими робочими місцями, виникає питання влаштування дітей, батьки яких будуть зайняті на роботі. Тому за час літнього періоду потрібно облаштувати якомога більшу кількість бомбосховищ».

Під час зустрічі підписали меморандум про взаєморозуміння між Івано-Франківською ОДА та представництвом Save The Children в Україні. Меморандум сприятиме подальшій взаємодії та посиленню співпраці в сфері прав дітей та забезпечення негайних, тривалих та позитивних змін у їхньому житті.

Світлана Онищук наголошує: «У своїй роботі ми завжди акцентуємо увагу на тому, щоб покращити і умови перебування діток у нас і допомогти їм освоїтися та знайти внутрішній спокій».

Принагідно очільниця області ознайомила партнерів із соціальним проєктом «Турбота про родину Героя», який вже дає хороші результати, та висловила впевненість, що за підтримки цієї міжнародної організації на Прикарпатті зможуть реалізувати чимало важливих і корисних проектів для дітей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *