Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В область надійшла вакцина Pfizer

Учора Івано-Франківська область отримала від Міністерства охорони здоров’я України чергову партію вакцини Pfizer у кількості понад 18 тисяч доз. Вакцину розподілять в пункти щеплення та центри масової вакцинації населення від COVID-19, – повідомляють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Особливістю цієї партії вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech є те, що її не потрібно розбавляти фізіологічним розчином. Вона відразу готова до використання.

«З початком нового епідсезону рівень захворюваності на COVID-19 зріс, тому зволікати зі щепленням не варто. Адже тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу та летальних випадків від коронавірусної хвороби. Тому закликаю всіх краян отримати щеплення першою і другою дозами та двома бустерними», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.

Нагадаємо, що на Прикарпатті діють 121 пункт щеплення, три центри масової вакцинації населення та організовано роботу 33-х мобільних бригад для проведення щеплення населення, в тому числі й внутрішньо переміщених осіб.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *