Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Працюємо задля створення рівних можливостей обстеження й лікування всіх людей, незалежно від віку та фізичного стану

У міському клінічному перинатальному центрі Івано-Франківської міської ради  обладнали кабінет із гінекологічним кріслом для надання медичної допомоги жінкам з інвалідністю.

Ознайомитися із умовами надання медичної допомоги людям з інвалідністю у даному закладі завітали заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, громадської організації «СЛІД».

Під час зустрічі із лікарями та медичними працівниками обговорили важливі питання професійної та якісної медичної допомоги жінкам з інвалідністю.

«Вкрай важливо почути проблематику від пацієнтів лікарні. Усі жінки,  в тому числі з інвалідністю, заслуговують на доступні гінекологічні послуги.  До слова, лише в Івано-Франківську проживають 5790 жінок з інвалідністю, з них 419 – першої групи. На сьогоднішній день у перинатальному центрі отримали медичні послуги близько 50 тисяч жінок, у тому числі 98 жінок з інвалідністю», – зауважила Людмила Сірко.

Посадовиця наголошувала на тому, що медицина усього світу працює задля створення рівних можливостей обстеження й лікування всіх людей, незалежно від віку та фізичного стану.

«Отримане універсальне гінекологічне крісло, яке відповідає міжнародним стандартам, дасть можливість абсолютно усім жінкам, в тому числі  з інвалідністю, отримати комфортні та необхідні гінекологічні послуги. Саме цей проєкт реалізований за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та громадської організації «СЛІД», – зазначила Людмила Сірко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *