Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА обговорили проблемні питання розвитку Поляницької територіальної громади

Про проблемні питання та перспективи соціально-економічного розвитку Карпатського регіону мовилося сьогодні на засідання «круглого столу» в обласній державній адміністрації.

Зібрання ініційоване Івано-Франківським відділенням «Офісу простих рішень та результатів» за зверненням ГО «Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини».

За дорученням голови облдержадміністрації Світлани Онищук з представниками бізнесу спілкувалися радник голови облдержадміністрації Вадим Созоник, керівники відповідних департаментів та управлінь ОДА.

Було окреслено основні проблемні питання, які потребують вирішення для подальшого динамічного розвитку територій сіл Поляниця, Яблуниця, Татарів, Микуличин та селища Ворохта – а саме: збільшення потужностей електромереж, водопостачання, облаштування каналізаційних мереж та логістика.

«Прикарпаття повинно розвиватися. Позиція облдержадміністрації чітка – бізнес необхідно підтримувати, бо залучення інвестицій – це потенціал області, – зазначив Вадим Созоник. – Тому проблемні питання поетапно, спільними зусиллями будемо вирішувати».

За словами керівника Івано-Франківського відділення «Офісу простих рішень та результатів» Геннадія Якубовського, їхня діяльність спрямована на всіляке сприяння та допомогу бізнесу. Вони є своєрідним містком між підприємцями та Президентом України, який зацікавлений у розвитку Карпатського регіону як флагмана туристичної галузі нашої держави.

У ході діалогу, до якого були залучені представники АТ «Прикарпаттяобленерго», природоохоронних структур, Офісу децентралізації та інших фахівців ОДА окреслено першочергові кроки, які необхідно здійснити найближчим часом задля комплексного вирішення проблемних питань життєдіяльності цього туристичного регіону.

Зазначалося, що основною проблемою є відсутність генплану розвитку території Поляницької громади, що своєю чергою унеможливлює проведення перспективних розрахунків та планування територій. Також першочергово стоїть питання дотримання природоохоронного законодавства на території Карпатського національного природного парку.

«У голови обласної державної адміністрації є чітка позиція щодо необхідності залучення інвестицій у розвиток області. Тому на нашу наступну зустріч буде запрошено голову Поляницької громади, представників Служби автомобільних доріг, енергетиків та інших фахівців для більш предметного розгляду та вирішення питань, які окреслили представники бізнес-спільноти», – підсумував діалог Вадим Созоник.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *