Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОВА відбулася нарада щодо умов надання діткам з числа вразливих категорій якісних стоматологічних послуг

Заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко зустрілася із представниками благодійного фонду «Лікуємо спільно Respect Dental». Під час зустрічі обговорювали питання надання фахівцями фонду якісної безкоштовної стоматологічної допомоги діткам-сиротам та позбавленим батьківського піклування із дитячим церебральним паралічем, аутизмом та синдромом Дауна, які проживають на Івано-Франківщині.

Участь у заході взяли керівники та фахівці служби у справах дітей обласної державної адміністрації, департаменту соціальної політики облдержадміністрації та управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Фахівці благодійного фонду розповіли, що надання якісної стоматологічної медичної допомоги для таких дітей необхідне. Важливо, що є хороше медичне обладнання та фахівці, які готові їм допомогти.

«Діти із числа вразливих категорій населення щодня потребують особливої уваги та підтримки, – зазначила Людмила Сірко. – Фахівці служби у справах дітей, соціального захисту ОДА співпрацюватимуть із благодійним фондом «Лікуємо спільно Respect Dental» щоби стоматологічна допомога від фонду надавалася усім дітям, котрі цього потребують».

Мовилося й про ретельне вивчення історії хвороб дітей, планування процедур, які проводитимуться лікарем та необхідні консультації.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *